Bizi Arayın: 0533 864 31 99

Çözümlerimiz

Yeni Nesil
=
Plan
1
  • Fatura
  • Stok
  • Cari
Techno - IK
=
Plan
2
  • Personel Yönetimi
  • Bodro ve Tahakkuk Yönetimi
  • Organizasyon Yönetimi
Güneş Sistemi
=
Plan
3
  • finans, üretim
  • satış, satın alma
  • planlama

Teknik Servis Hizmetleri

Kategori: Uncategorised
03 February 2015 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6450

 

Güneş Sistemi

Kategori: Uncategorised
28 January 2015 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6189

Link Güneş Sistemi, orta ve büyük boy kurumların finans, üretim, satış, satın alma, planlama ve benzeri tüm iş süreçlerini bir bütün olarak ele alan bir Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımıdır. Üretim, ticaret, sağlık, inşaat, turizm, lojistik ve akla gelebilecek tüm sektörlerdeki ihtiyaçlara göre hazırlanmış sektör bağımsız bir üründür. 

 

Techno - IK

Kategori: Uncategorised
24 March 2014 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6571

İşletmelerin önemli kaynaklarından biri olan çalışanlara ait hertürlü operasyonel süreci, teknolojik altyapıyı kullanarak standardize etmiş çözüm ortağınızdır.

Personel özlük bilgileri ve bordro işlemleri için yapılan resmi ve işletmeye ait ihtiyaçlarını karşılar, bunun yanında İnsan Kaynakları Yönetimi için opsiyonel olarak kullanılanılan fonksiyonel özelliklere sahiptir. İşletmelere göre özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir yapıdadır. Bu sayede işletmeye ait tanımlar yapılmakta ve ihtiyaca özgü çözümlerle kullanılabilmektedir. 

Link Bilgisayar A.Ş., TECHNO İnsan Kaynakları Programını geliştirerek işletmelerin hizmetine sunmuştur. Bu uygulama sayesinde işletmeler; İnsan Kaynakları ve Personel Bordro Yönetimi ihtiyaçlarını kolaylıkla yönetebilmekte ve izleyebilmektedirler.

TECHNO İnsan Kaynakları Yönetimi uygulaması ile rutinleşmiş birçok iş, esneklikten ve işlevsellikten ödün verilmeden otomatikleştirilip; şirketin, zaman, işgücü ve para kaybını en aza indirirerek, kazanılan katmadeğerin daha önemli işlere yönlendirilmesi hedeflenmiştir. 

Techno IK 

Personel Yönetimi
Bodro ve Tahakkuk Yönetimi
Organizasyon Yönetimi
Ücret Yönetimi
Aday Yönetimi 
Eğitim Yönetimi 
Sağlık Yönetimi 
Tahsisli Eşya Yönetim
Kariyer Yönetimi 
Harcirah Yönetimi 
Performans Takip Yönetimi
Raporlama Yönetimi 
Elektronik Veri Yönetimi 
Program Yönetimi modüllerinden oluşmaktadır.

 

Secol Led Yetkili Bayii

Kategori: Uncategorised
01 April 2014 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6451

Secol Led Yetkili Bayii

 

Yeni Nesil

Kategori: Uncategorised
24 March 2014 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı. Gösterim: 6522

Kurulduğumuz günden bugüne edindiğimiz tecrübeyle teknolojiyi, kanunları ve yenilikleri takip ederek geliştirdiğimiz Yeni Nesil 6.00 ile işinizin en büyük destekçisi olmaya devam ediyoruz.

 

Windows ortamında geliştirilen, kullanıcı dostu arayüzü, tam Windows uyumluluğu, geliştirilmiş güvenlik özelliği, sistemde hazırlanan her türlü raporun direkt excele aktarımı, hesap özeti, borç alacak listesi gibi listelerin e-mail yoluyla gönderilebilmesi, gelişmiş rapor üreticisi gibi bir çok gelişmiş özelliğe sahip Yeni Nesil Yönetim Sistemi, Muhasebe, Finans, Satış-Pazarlama ve Satınalma, Stok, Bordro, İşletme, Sabit Kıymetler programları ve alt modüllerini kapsamaktadır. 

 

 

KKTC Bayii

Kimler Sitede

6 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

SECOL Power LED